شما و

پیام ما

...

  ما مشتاق آن هستیم که مسیح را در قلب جامعه فارسی زبان ببینیم. ما بابت خدمات خود هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌کنیم، زیرا نمی‌خواهیم پول سد راه آشنایی افراد با کلام خدا گردد.
هدف ما ایجاد یک منبع مفید برای تمام کسانی است که می‌خواهند یک رابطه نزدیکتر با مسیح داشته و از حقایق موجود در کتاب مقدس نیز آگاه شوند. هدایای شما صرف ترجمه و نشر کتابهای جدید در تمامی سطوح برای ایمانداران فارسی زبان و تحقق این هدف خواهد شد.

انجیل لـوقـا فصل ۶

۳۸ بدهید که به شما داده خواهد شد، پیمانه درست و فشرده و تکان داده شده و لبریز در دامن شما ریخته خواهد شد، زیرا با هر پیمانه‌ای که به دیگران بدهید با همان پیمانه، عوض خواهید گرفت‌‌.

کمکهای مالی شما

  دعاها و هدایای شما برای ما بسیار حائز اهمیت است. این امر می‌تواند سبب آشنایی افراد بیشتری با مسیح و همچنین بهینه شدن خدمت ما جهت رشد ایمانداران فارسی زبان گردد.
کمک های مالی شما به ما در راستای خدمتی که به آن فرا خوانده شده‌ایم کمک می‌کند و هر هدیه حتی خیلی کوچک، در پیشبرد خدمت ما تفاوت ایجاد کرده و سبب شناخت بیشتر از مسیح در کشورهای فارسی زبان خواهد شد.
ما از کمکهای مالی شما در تمامی زمینه‌های خدمتی خود استفاده می‌کنیم. ما به کمکهای شما ارج گذاشته و از آن به بهترین شکل ممکن و در جهت خدمت و جلال خداوند استفاده می‌کنیم.

PayPal راهی مطمئن برای پرداخت کمکهای شما به سازمان رازگاه است.

..

همچنین می‌توانید کمکهای خود را از طریق سازمان مالی Wise برای ما ارسال کنید.
(ایمیل ما در سامانه Wise به ثبت رسیده است). ...


چنانچه مایل به پرداخت مستقیم هستید یا نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، با ما تماس بگیرید.

قبلا از مشارکت شما در این خدمت بسیار سپاسگزاریم.

gide