اطلاعات مسیحی

خط مشی و اصول استفاده

اصول مسیحیت اگر مایلید نظرتان را در این رسانه در معرض دید عموم قرار دهید، به خودتان و دیگران احترام گذاشته و قبل از پست کردن به آن فکر کنید. ما شما را تشویق می‌کنیم افکار خود را چنانچه مربوط به موضوع مورد بحث است به اشتراک بگذارید. ما نظرات شما را مورد بررسی قرار می‌دهیم، اما نظرات بیان شده در این رسانه، منعکس کننده دیدگاه نویسنده است و لزوما منعکس کننده دیدگاه رسمی وب سایت رازگاه نیست.

دسترسی به این وب سایت یا گذاشتن یک نظر نشانگر پذیرش اصول و خط مشی وب سایت رازگاه است.

چنانچه مطلبی از قبیل مقاله، شعر، خاطرات و یا موارد دیگری را برای ما ارسال می‌کنید تا در سایت رازگاه قرار گیرد، حتما آدرس ایمیل خود را نیز قید کنید تا در صورت لزوم، بتوانیم با شما تماس بگیریم. بدون ارسال ایمیل از درج مطلب شما در سایت معذوریم.

برای گذاشتن نظرات خود در مورد مطالب درج شده در سایت، نیازی به آدرس ایمیل نمی‌باشد، می توانید نظرات خود را مستقیما وارد کنید.

ما از عزیزانی که وقت خود را صرف به اشتراک گذاشتن نظرات و تبادل آن با دیگران می‌کنند کمال تشکر را داریم. معمولا نظرات هر یک از شما حداقل تا دو هفته پس از تاریخ ارسال، همچنان در دید عموم قرار خواهد داشت. اما این احتمال وجود دارد که پس از این مدت، حذف شود.

ما از بحث و گفتگوهای متفکرانه و متمدنانه و از اضافه کردن ایده‌های هوشمندانه و مرتبط که بر اساس محتوای مطالب ارائه شده گسترش می یابند استقبال می‌کنیم.

این وب گاه از ارائه انتقادات مفید و سازنده و نه تخریب کننده، حمایت می‌کند.

خود شما مسئولیت محتوای مطالب ارائه شده را بر عهده دارید.

اگر سوالی درمورد این خط مشی یا نحوه عملکرد آن دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.


سایر مطالب:

مسئولین این وب گاه حق دارند بدون اطلاع قبلی، نظرات نامناسب را حذف کنند.

چنانچه سوالی از ما دارید آنرا در قسمت نظرات قرار ندهید بلکه سوالات خود را بطور مستقیم برای ما ارسال کنید.

ما سعی می کنیم مقالات و سایر مطالب شما را در اسرع وقت مورد بررسی قرار دهیم.


به یکدیگر احترام بگذارید و چنانچه با هر یک از دستورالعمل‌های ذکر شده مخالف هستید، لطفا از اظهار نظر یا شروع به ارسال مطالب در این وبلاگ خودداری کنید.

حذف نظرات

نظرات شما در این سایت مورد استقبال و تشویق قرار می‌گیرند، با این حال، ما همچنین مایلیم که نظرات شما برای همه خوانندگان مفید باشد. ما سعی می‌کنیم که تمام نظرها را در دید عموم قرار دهیم اما متاسفانه به دلایل زیر، نظرات شما مورد ویرایش قرار گرفته و یا حذف می‌شوند. در واقع نقض هر یک از این اصول توسط کاربران، سبب حذف نظرات آنها خواهد شد.

آزار و اذیت - در حالی که ما تشویق کننده گفتگو و به اشتراک گذاری دیدگاه‌های مختلف هستیم، اما همه باید برای سایر نظرات احترام قائل باشند.

نظراتی که نشان می‌دهد شما محتوای اصلی را نخوانده یا تماشا نکرده و یا گوش نداده‌اید.

نظراتی که به سادگی اطلاعات را از مطلب مندرج در وب گاه بازنویسی یا تکرار می‌کنند و مکالمه و بحث را به جلو نمی‌برند!

نظراتی که به نظر می رسد هرزنامه (Spam) یا صرفا تبلیغاتی هستند.

هر نظر به عنوان هرزنامه به عنوان هرزنامه حذف می‌شود و به عنوان هرزنامه علامت گذاری می‌شود. اگر شما به طور مرتب هرزنامه پست کنید، از طریق مجاری قانونی، آدرس IP شما ممکن است به لیست سیاه اضافه شود.

نظرات باید با موضوع مورد بحث مرتبط باشند. اگر شما مطالبی را ارائه کنید که مربوط به موضوع مورد بحث نیست، نظر شما حذف خواهد شد.

نظراتی که حاوی زبان یا مفاهیمی هستند که مخاطبین را مورد حمله قرار می‌دهند یا حاوی تهدید یا اظهارات توهین آمیز باشد حذف خواهند شد.

نظرات نباید سخنان نفرت انگیز در مورد نژاد، رنگ، جنس، گرایش جنسی، منشاء ملی، قومیت، سن، مذهب یا معلولیت باشد.

نظرات نباید شامل افترا زدن به سایرین و سخنان نژادپرستانه یا ناخوشایند باشند.

نظراتی که شامل موارد خشونت آمیز، تهدید کننده، پورنوگرافی، تهاجمی، گمراه کننده یا دروغین باشند. حذف خواهند شد.

نظراتی که مستقیما یک فرد خاص را مورد حمله قرار می‌دهد حذف خواهند شد.

نظراتی که سبب بی احترامی به دیگران شده و شامل زبان توهین آمیز، بی ادبانه یا نامناسب هستند، حذف خواهند شد.

پیوند (لینک): اگر شما می خواهید یک لینک را در نظر خود قرار دهید، توجه داشته باشید که این لینک باید مورد تایید رازگاه قرار گیرد. در صور عدم تایید، لینک شما حذف خواهد شد.

مطالب اجتماعی وب سایت رازگاه حریم خصوصی شما را بسیار جدی می‌گیرد. بر این اساس، اطلاعات خصوصی و هرگونه اطلاعاتی را که سبب شناسایی شما می‌شود (مانند آدرس ایمیل یا شماره تلفن) در نظریات خود به اشتراک نگذارید. ما شماره تلفن، آدرس ایمیل یا هرگونه اطلاعات خصوصی یا شخصی را برای محافظت از کاربران حذف خواهیم کرد. این مکان برای تبادل اطلاعات شخصی با دیگر بازدید کنندگان نیست.
وب سایت رازگاه خود را مجاز می‌داند که نسبت به تصیح اشتباهات املایی و دستوری اقدام کند؛ البته ما در محتوای مطالب ارائه شده تغییری نخواهیم داد.
مسیحیت در ایران عضویت اجباری نیست چنانچه مایل به داشتن اطلاعات به روز شده در مورد مطالب درج شده در وب گاه رازگاه هستید می‌توانید عضو شوید. شما باید برای عضویت در وب گاه رازگاه، یک آدرس ایمیل تأیید شده داشته باشید. بنابراین از نام واقعی و آدرس ایمیل واقعی خود در فرم عضویت استفاده کنید چون برای عضویت نیاز به تایید از طریق ایمیل خود دارید. ما هرگز اطلاعات شخصی شما را در وبلاگ منتشر نخواهیم کرد و یا آنرا با هر شخص ثالث دیگری به اشتراک نخواهیم گذاشت. آدرس ایمیل شما صرفا توسط مسئولین این وب سایت و جهت تماس با شما و ارسال اطلاعیه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

حق نشر

حقوق مسیحیان از آن جهت که مطالب این رسانه توسط دیگران به نگارش درآمده است لذا هر گونه تکثیر و کپی برداری از آنها غیر قانونی و غیر اخلاقی است. جهت هرگونه نسخه برداری باید از نویسنده آن مطلب کسب اجازه شود. تمامی حقوق مطالب به نگارش در آمده در وب گاه رازگاه، متعلق به نویسنده مطلب است.
کپی رایت / سرقت ادبی: اگر ما دریافت کنیم که یک نفر، قوانین کپی رایت را رعایت نکرده و حق نسخه برداری، علامت تجاری و تبلیغات شخصی یا حرفه‌ای را نقض کرده است ، نه تنها نظر مورد بحث حذف خواهد شد بلکه ممکن است نظر دهنده از ارسال نظرات در آینده نیز مسدود شود.
نظرات شما نباید حاوی اطلاعات اختصاصی، یا شخصی دیگران باشد. ارسال هرگونه مطالب تحت کپی رایت یا سایر مطالب اختصاصی را ارائه ندهید، مگر اینکه به وضوح نشان دهید که شما مجاز به انجام این کار هستید.
Farsi Bible