اطلاعات روزانه

*

*


بهترین مکان
برای دیدگاه شما

با درود

ما نمی‌خواهیم صرفا یک مقاله یا یک مطلب را برای مدتها در وب سایت بگذاریم، ما می‌خواهیم هر روز همه عزیزان با نظرات و دیدگاه‌های متفاوت نسبت به امور روزانه مسیحیان در اجتماع، خانواده، محل کار، مکانهای علمی، و حتی کلیسا، وارد بحث شده و کمبودها، مشکلات خود را چه در ارتباط با ایمانداران و چه غیر ایمانداران، با هم در میان بگذارند؛ به یاد داشته باشیم که این امر سبب رشد و برطرف شدن مشکلات و بنای همه ما و بخصوص بنای کلیساها خواهد شد؛ تنها محدویتی که ما قائل می‌شویم، عدم احترام به نظرات یکدیگر است.

چنانچه مایل به دریافت اطلاعات به روز شده هستید:

دعای صبحگاهی

شکرت پدر جانم، شکر برای روزی دیگر که در تو آغاز نمودم. شکرت که تمامی شب را در کنارم بودی و حضور قدوست باعث آرامیم بود. شکرت که اکنون کنارم نشسته‌ای و مرا می‌نگری و می‌شنوی.
پدرجان می‌طلبم حاکمیت تو را در تمامی امور زندگانیمان. پدر می‌طلبم که اهدافمان را تو تقدیس نمایی و آنچه را که در راستای اراده نیکویت هست به تحقق رسانی و ما را در آن مسیر هدایت و همراهی و پشتیبانی نمایی و فرشتگانت را بفرستی تا هموار کننده راه باشند، و نورت را چراغ پایمان کنی، و قوت و قدرتت را در ما جاری کنی، و قوت قلبمان باشی.
پدر ایمان دارم که تو خداوند ممکن‌ها هستی و آنچه را که در آسمان گشوده گردد بر زمین نیز چنین خواهد شد.
در اقتدار نامت طلبیدم با ایمان به اجابت؛ آمین، آمین!
نگارش: مرجان قناد

اندیشه آزاد

ما می‌خواهیم مشوق نویسندگان مسیحی و بخصوص آنانی که تازه اقدام به نویسندگی کرده‌اند باشیم. لذا بخشی از این رسانه را نیز به مقالات، خاطرات و اشعار شما اختصاص داده‌ایم.
ما اعتقاد داریم که یک نویسنده مسیحی لزوما کسی نیست که در مباحث مسیحی می‌نویسد، اما کسی است که به همه موضوعات در ارتباط با ارزشهای مسیحی پرداخته و پاسخ می‌دهد.

از آن جهت که بانوان در کتاب مقدس از جایگاه یکسانی با مردان برخوردار هستند؛ ما نیز سعی می‌کنیم بر مطالبی که بیشتر مربوط به بانوان مسیحی و در کل تمامی بانوان می‌شود نیز متمرکز شویم.
این مطالب به طیف گسترده‌ای از مسائل مربوط می‌شوند که زنان مسیحی در جهان امروز با آن مواجه هستند و ایده‌هایی در مورد چگونگی مقابله با آنها را به شیوه‌ای مثبت ارائه می‌دهند.

”بحث روز برای تبادل نظر و آشنایی بیشتر با مسائل و مشکلات روزانه ایمانداران است تا بتوانند در موارد مشابه از تجربیات یکدیگر برای مقابله با آنها استفاده کنند.“

”ما سعی داریم تا از همه ابزارهای موجود جهت رشد و ارتقای ایمانداران و گسترش ملکوت خداوند استفاده کنیم. این وبلاگ دارای برخی از موضوعات مهم است که مطمئنا مورد توجه مسیحیان امروزی قرار خواهد گرفت.“