درباره رازگاه . . .

 رازگاه یک سایت غیر انتفاعی بوده و به هیچ گروه و سازمانی وابستگی ندارد. هدف ما ایجاد یک پایگاه اطلاعاتی از کتاب مقدس برای استفاده تمامی کاربران فارسی زبان در سراسر دنیا می‌باشد. باشد که این خدمتی کوچک در راستای اشاعه مسیحیت در کشورهای فارسی زبان قرار گیرد.
  برنامه نویسی این سایت از اوایل سال ۲۰۰۶ میلادی شروع و طی مدت ده ماه به طول انجامید. و تا پایان سال ۲۰۰۷ نوشتن و وارد کردن اطلاعات قسمت اول این سایت که شامل لغت یاب و آیه یاب بود به پایان رسید. پس از آن نسبت به ایجاد یک فضای اطلاعاتی در سایت اقدام شد که تا کنون نیز ادامه داشته و هر روزه نسبت به وارد نمودن اطلاعات جدید اقدام می‌شود. امیدواریم که با هدایت خداوند بتوانیم این سایت را به شکلی مطلوب تکمیل کنیم.


درباره ما . . .

در سال ۲۰۰۵ نیاز به ارائه یک سایت فارسی جهت جستجوی آیات و اطلاعات موجود در کتاب مقدس جهت استفاده فارسی زبانان کاملا مشهود بود. عدم چنین پایگاهی به زبان فارسی سبب شده بود تا فارسی زبانان به ناچار از سایتهای انگلیسی و غیره استفاده کنند. از اینرو بررسی برای ایجاد یک پایگاه اطلاعاتی بر اساس کتاب مقدس و منابع موجود و کاملا به زبان فارسی در دستور کار قرار گرفت تا سبب تسریع دسترسی کاربران به مطالب کتاب مقدس گردد.
هدف ارائه اطلاعات کتاب مقدسی برای ایمانداران و غیر ایمانداران فارسی زبان در سراسر جهان بود تا در هر سن و در هر شرایطی فرصت استفاده و خواندن کلام راستین خداوند را داشته باشند.
من هرگز بدون کمک و قوت خداوند، قادر به انجام این کار نبودم و به حق این سایت متعلق به خداوند ما، عیسای مسیح است. با تشکر از تمام دوستان و عزیزانی که در این امر مرا تشویق و متحمل من بوده‌اند.


تارنمای رازگاه . . .

در جستجوگر رازگاه از سه ترجمه متفاوت کتاب مقدس که شامل ترجمه قدیم، ترجمه تفسیری، و ترجمه شریف و همچنین کتاب تفسیر کاربردی عهد قدیم و عهد جدید و تفسیر کتاب مقدس برای ایمانداران به نگارش ویلیام مک دونالد استفاده شده است. همچنین برای آگاهی بیشتر کاربران از ترجمه‌های یونانی و عبری و انگلیسی نیز استفاده شده است. ما سعی کردیم محیطی را برای خادمین و دانشجویان و سایر کاربران فراهم کنیم تا بتوانند سریعتر به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند. در این راستا آموزه‌های الهیاتی و آیینهای کلیسایی نیز در دسترس کاربران قرار خواهد داشت. در واقع رازگاه یک مرکز اطلاعاتی از کتاب مقدس به زبان فارسی است که بطور رایگان در دسترس عموم قرار دارد.

آیه امروز

ایمان ما . . .

ما ایمان داریم به خدای واحد، پدر قادر مطلق، خالق آسمان و زمین، و همه چیزهای دیدنی و نادیدنی.
ما ایمان داریم به یک خداوند، عیسی مسیح، پسر یگانه خدا، مولود جاودانی از پدر، خدا از خدا، نور از نور، خدای حقیقی از خدای حقیقی، كه مولود است و مخلوق نی، و او را با پدر یک ذات است. به وسیله او همه چیز وجود یافت. و او به خاطر ما آدمیان و برای نجات ما، از آسمان نزول كرد، و به قدرت روح‌القدس از مریم باكره متولد شد، بشر گردید. و به خاطر ما در حكومت پنطیوس پیلاطس مصلوب شد، رنج كشیده، مرد و مدفون گشت، روز سوم از مردگان برخاسته، كتب مقدسه را به انجام رسانید. و به آسمان صعود نموده، به دست راست پدر نشسته است. بار دیگر با جلال می آید، تا زندگان و مردگان را داوری نماید، و ملكوت او را انتها نخواهد بود.
ما ایمان داریم به روح‌القدس، خداوند و بخشنده حیات، كه از پدر و پسر صادر می‌شود. و با پدر و با پسر او را عبادت و تمجید می‌باید كرد. او به وسیله انبیا تكلم كرده است.
ما ایمان داریم به كلیسای واحد جامع رسولان. و به یک تعمید برای آمرزش گناهان معتقدیم. و قیامت مردگان و حیات عالم آینده را منتظریم. آمین!
تماس با ما